Kings Of Leon

Kings Of Leon
Rodzaj muzyki:
Miasto:
Mt. Juliet (USA)
Utworów:
6
Oglądany:
6729 razy
iDesk:
Założenie konta:
7 października 2008
Ostatnia aktualizacja:
7 października 2008
22 września ukazała się kolejna płyta Kings of Leon. Dzieło zatytułowane "Only By The Night" będzie bardziej zaangażowane politycznie niż dotychczasowe propozycje Amerykanów. Muzycy wyjawili, że dojrzali na tyle, aby pisać piosenki o poważnych sprawach.

"Z wiekiem zdajesz sobie sprawę, że musisz w coś wierzyć i za czymś się wstawiać "- tłumaczy frontman, Caleb Followill. " My właśnie jesteśmy na tej drodze. Wcześniej unikaliśmy tematów politycznych, ponieważ było to bardzo modne, a nie chcieliśmy, aby nasze teksty były traktowane niepoważnie. Teraz będziemy śpiewać o naszych przekonaniach i będziemy to robić na naszych zasadach."

Materiał powstawał w Blackbird Studios w Nashville. Za produkcję odpowiadają sami muzycy oraz Angelo Petraglia i Jacquire King. Na krążek trafią m.in. piosenki "Cold Desert" i "Crawl".

Album promuje singiel "Sex on Fire".

Ostatnia pozycja w dyskografii braci Followillów to "Because of the Times" z kwietnia 2007 roku, zespół ma na swoim koncie takie hity jak "On Call", w Stanach Zjednoczonych supportował na trasie "Vertigo Tour" gigantów sceny rockowej - U2.

Grupy

  • Użytkownik nie posiada lub nie należy do żadnej grupy